h

UITNODIGING

21 mei 2018

UITNODIGING

Zoals u waarschijnlijk gezien heeft zijn we er met de gemeenteraads-verkiezingen niet in geslaagd om in Raalte een raadszetel te behalen. Dat is natuurlijk spijtig maar we gaan niet bij de pakken neerzitten. We willen de komende jaren veel aandacht besteden aan onze afdeling en samen met de mensen in de gemeenten strijden voor een beter Raalte en Olst Wijhe. 

Waar en hoe we dat gaan aanpakken willen we graag met onze leden en sympathisanten verder bespreken. Wat kan er bij u in de buurt beter, en hoe kunt u daar voor zorgen? Want geen SP in de raad betekent niet dat de SP niet meer bestaat.

Daarom hebben we een avond gepland op 22 mei aanstaande vanaf 19.30 tot 22.00
De koffie staat klaar vanaf 19:00 bij

Speeltuinvereniging Blekkerhoek
Ceintuurbaan 26c
8102AB Raalte

Leden en sympathisanten worden van harte uitgenodigd op deze bijeenkomst te komen.

Heeft u nog vragen bel dan 06 23678182 of mail naar voorzitter.sp.raalte@gmail.com

U bent hier